سه شنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / سینما / اسامی بازیگران فیلم ساعت شلوغی + داستان فیلم ساعت شلوغی

اسامی بازیگران فیلم ساعت شلوغی + داستان فیلم ساعت شلوغی

اسامی بازیگران فیلم ساعت شلوغی + داستان فیلم ساعت شلوغی

اسامی بازیگران فیلم ساعت شلوغی , داستان فیلم ساعت شلوغی , بازیگران فیلم ساعت شلوغی , عکس فیلم ساعت شلوغی , ساعت شلوغی

اسامی بازیگران فیلم ساعت شلوغی

فتحعلی اویسی
سحر قریشی در نقش سحر
شاهرخ استخری در نقش نوید
پژمان بازغی در نقش داوود
نرگس محمدی
بهنوش بختیاری در نقش ژینوس
داریوش سلیمی
مهران رجبی در نقش پدر سحر
مهتاج نجومی
سید محمد رضا وزیری
سید محمد علی وزیری
حامد جعفری
فرزانه تفرشی
کوروش شیبانی

داستان فیلم ساعت شلوغی

نوید و سحر هفت سال است که با هم ازدواج کرده اند و صاحب دختر شش ساله ای به نام ساناز هستند. نوید و سحر در زندگی با یکدیگر دچار مشکلاتی هستند که با بارزترین آن ها بدبینی و شک سحر به نوید است که به شدت او را آزار می دهد. نوید از هم نشینی سحر با دوست رمالش ناراضی است و او را زنی عقده ای خطاب می کند.

نوید مدیر شرکت مبلمان و شخص بسیار متمولی است. شش ماه پیش در تصادفی، نوید با دلارام آشنا می شود و رابطه عاطفی بین‌شان به وجود می آید. نوید آنچه را که از سحر توقع دارد مانند توجه و عطوفت در دلارام پیدا می کند و بیشتر جذب او می شود.

دلارام هم که از وضع مالی و ظاهر خوش پوش نوید بدش نیامده،نسبت به نامزدش رضا که دوست برادرش داوود است، بی محلی می کند تا اینکه رضا متوجه موضوع شده و به سراغ نوید می رود و می فهمد که نوید زن و فرزند دارد. او از صحبت کردن با نوید نتیجه ای نمی گیرد و در نهایت داوود را در جریان می گذارد.

داوود هم با نوید درگیر می شود و سعی می کند او را دور کند، اما واکنش ها طوری است که داوود از دست خواهرش دل‌گیر می شود. از طرفی ژینوس پی به روابط نوید و دلارام برده و ایمیل ها و عکس های دلارام را برای سحر رو می کند. سحر به شدت ناراحت می شود و با رو در رو کردن موضوع با همسرش نوید، هم کتک می خورد و هم از خانه رانده می شود.

او به منزل مادرش پناه می برد. سحر از تهدید کردن دلارام هم چیزی عایدش نمی شود و نوید همچنان به طلاق دادن او و ازدواج با دلارام اصرار دارد. آقای جعفری، پدر سحر به محل کار نوید می رود و برای بازگشت سحر به خانه اش وساطت می کند ولی …

فیلم ساعت شلوغی

فیلم سینمایی ساعت شلوغی در ژانر درام اجتماعی محصول سال 1390 به نویسندگی جابر قاسمعلی، تهیه‌کنندگی سید محسن وزیری و کارگردانی آرش معیریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس