سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / اسامی بازیگران سریال جاده تباهی + داستان و ساعت پخش شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال جاده تباهی + داستان و ساعت پخش شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال جاده تباهی + داستان و ساعت پخش شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال جاده تباهی , داستان سریال جاده تباهی , بازیگران سریال جاده تباهی , سریال جاده تباهی , بازپخش و زمان پخش و تکرار و ساعت پخش سریال جاده تباهی از شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال جاده تباهی

به گزارش سایت دریایی ها :

مهدی رکنی
افسانه اکبری
حسین محمد زاده
اعظم دلداده
سعید برج علی
عطاءالله منتظری
مهری آل آقا
مهناز رود ساز
حمید رضا عطارد
احمد علامه دهر
عصمت رضاپور
نیما سیاری
فاطمه حسینی
علی فرحناک
نرگس رضایی
عباس صفا

داستان سریال جاده تباهی

جاده تباهی یک سریال اپیزودیک است که به معضل اعتیاد از نوع مواد مخدر صنعتی می‌ پردازد و هر اپیزود،قصه‌ ای جداگانه را روایت می‌ کند، اما شخصیت‌ ها به‌ نوعی در قصه‌ های هم تأثیرگذار هستند.

در اپیزود نخست، زهره به خاطر ناتوانی در بچه‌ دار شدن روابط سردی با شوهرش جمال پیدا کرده و فکر می‌ کند جمال می‌ خواهد ازدواج مجددی داشته باشد.

اپیزود دوم نیز داستان الهه است که به‌ تازگی در دفتر جمال استخدام شده و به خاطر سوءظن زهره نسبت به او و جمال از کار اخراج می‌ شود.

اپیزود سوم داستان حامد است که به خاطر اختلاف نظرهایی که با پدرش دارد با او شرط می‌ کند که در قبال گرفتن دیپلمش او را برای کار به خارج از کشور بفرستد و …

اپیزود چهارم نیز داستان جاوید معلم حق‌التدریسی است که به خاطر اینکه توان بیشتر کار کردن را داشته باشد به شیشه روی می‌ آورد و همین امر موجب می‌ شود که دچار اختلالات روانی شود.

سریال جاده تباهی

مجموعه تلویزیونی جاده تباهی در 13 قسمت 40 دقیقه ای در ژانر اجتماعی محصول سال 1393 گروه فیلم و سریال شبکه استانی قم به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین حقانی است.

زمان پخش و تکرار سریال جاده تباهی از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی جاده تباهی از سه شنبه 1 اسفند ماه 96 هر روز ساعت 16 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 12 نیمه شب و تکرار دوم آن ساعت 8 صبح از شبکه آی فیلم بازپخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس