پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / اسامی بازیگران سریال بال های خیس + داستان و ساعت پخش از آی فیلم

اسامی بازیگران سریال بال های خیس + داستان و ساعت پخش از آی فیلم

اسامی بازیگران سریال بال های خیس + داستان و ساعت پخش از آی فیلم

اسامی بازیگران سریال بال های خیس , داستان سریال بال های خیس , بازیگران سریال بالهای خیس , بازپخش و زمان پخش و تکرار و ساعت پخش سریال بال های خیس از شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال بال های خیس

به گزارش سایت دریایی ها :

حبیب دهقان‌ نسب
اکبر سنگی
حسین مهری
علی عمرانی
فرحناز منافی ظاهر
صادق هاتفی
روشنک عجمیان
کیهان ملکی
سوگل طهماسبی
جمشید جهانزاده
مالک سراج
مهران رجبی
سعیده عرب
شیوا خسرومهر
کاظم هژیر آزاد
محسن افشانی
فاطمه گودرزی
سودابه بیضایی
زهره حمیدی
بهار نوحیان
علیرضا اولیا
مینا نوروزی

داستان سریال بال‌های خیس

در سریال تلویزیونی بال‌های خیس دو داستان به موازات هم روایت می‌ شود. داستان اول این مجموعه‌ حول محور پزشک حاذقی به نام مجید پرتو با ایفای نقش حبیب دهقان‌نسب شکل می‌ گیرد که با تشکیل تیمی جوان در زمینه تولید داروی ضد سرطان، پژوهش گسترده‌ای انجام داده است. در این راه دوست و همرزم ‌قدیمی‌اش مهدی قاسمی با بازی علی عمرانی پا به پای او پیش می‌ آید و اگر چه تخصصی در زمینه تولید دارو ندارد،اما نقش مشوق و همراه همیشگی را برای دکتر پرتو بازی می‌کند.

داستان دوم مضمونی خانوادگی و معمایی دارد. جوانی به نام محسن با ایفای نقش حسین مهری در جریان اردویی دانشجویی در شمال کشور توسط ضاربی ناشناس درون پرتگاهی می‌افتد. سقوط محسن در این پرتگاه و نجات او از مرگ، زمینه‌ ساز به وجود آمدن ماجراهایی می‌ شود که پی در پی بر سر راهش قرار می‌ گیرد.

سریال بال های خیس

مجموعه تلویزیونی بال های خیس در 26 قسمت 40 دقیقه ای در ژانر اجتماعی محصول سال 1391 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی عباس رنجبر است.

زمان پخش و تکرار سریال بال های خیس از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی بال های خیس از پنجشنبه 24 اسفند ماه 96 هر شب ساعت 18 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 2 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 10 صبح از شبکه آی فیلم بازپخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس